VITAJTE NA WEB STRÁNKACH KATEDRY GEOGRAFIE, GEOINFORMATIKY A REGIONÁLNEHO ROZVOJA FPVaI UKF V NITRE

07.11.2014 | Naši študenti sa zabávali futbalom

Dňa 7.11.2014 (piatok) sa uskutočnil 3.ročník Turnaja geografov v malom futbale, ktorý organizuje Katedra geografie a regionálneho rozvoja FPV UKF v Nitre pre svojich študentov a študentky. Na 3. ročníku sa zúčastnilo 5 tímov, ktorých hráči mali rôznorodé zastúpenie ako z chlapcov i dievčat ako aj z rôznych ročníkov a odborov. Turnaj sa konal v telocvični FPV UKF v Nitre, kde ho oficiálne o 9:30 otvoril člen katedry, RNDr. PaedDr. Ján Veselovský, PhD. a vykonal tak úvodný výkop.

Na začiatku boli tímy oboznámené s pravidlami súťaže, pričom všetci hráči dostali malé občerstvenie. Jednotlivé súťažné tímy si zmerali svoje sily medzi sebou navzájom.

Na vyhodnotení turnaja bol každému tímu udelený diplom. Tímy na prvých troch miestach si odniesli hodnotné geografické ceny a tím na 1. mieste získal putovný pohár. Na turnaji sa opäť odovzdávala aj cena za najlepšieho strelca, ktorým sa stal Pavol Kopolovec z tímu GRBC09. Cenu za najlepšieho hráča získala jediná zástupkyňa nežnejšieho pohlavia, Michaela Horváthová.

Umiestnenie tímov:

1. 2GRBC09
  2. GEONAMES
  3. 3 FC RELIÉF
  4. BLESKOVÉ OVEČKY
  5. EYJAFJALLAJÖKULL

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a gratulujeme víťazom, ale aj porazeným za podané športové výkony a zároveň sa tešíme na 4. ročník Turnaja geografov v malom futbale v akademickom roku 2015/2016!