VÍTAME VÁS NA STRÁNKE KATEDRY GEOGRAFIE A REGIONÁLNEHO ROZVOJA FPV UKF V NITRE
VÍTAME VÁS NA STRÁNKE KATEDRY GEOGRAFIE A REGIONÁLNEHO ROZVOJA FPV UKF V NITRE

Pracovné ponuky

 

PONUKA STÁŽE

  Staz BSK

V prípade záujmu o stáž je potrebné zaslanie CV a motivačného listu mailom na vedúceho oddelenia p. Hakela (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ), prípadne (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ).

Pracovná náplň 

 

PRACOVNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Mestský úrad v Piešťanoch
 
  

 

PRACOVNÁ PRÍLEŽITOSŤ – OBEC LADCE (okres Ilava) 

 

Obec Ladce (okres Ilava), resp. firma Mapa Slovakia Digital, s.r.o. ponúka možnosť práce (aj absolventskú prax) pre absolventov geografie a regionálneho rozvoja. Je to príležitosť získať nové praktické vedomosti prácou aj v teréne. Informácie poskytne Mgr. Ondrej Košťan, tel. č. 0908 528 368,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .  

V prípade záujmu o absolventskú prax túto môžete vykonávať po dobu až 6 mesiacov, pokiaľ ste nedosiahli vek 26 rokov a ste min. 1 mesiac v evidencii na úrade práce. Bližšie informácie o podmienkach absolventskej praxe poskytuje príslušný úrad práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

RNDr. Hilda Kramáreková, PhD.

 

 IT

 

Veľtrh práce - Job Expo 2016
 
Srdečne Vás pozývame na 6. ročník Veľtrhu práce - Job Expo 2016, ktorý sa uskutoční v dňoch 26. a 27. apríla 2016 na Výstavisku Agrokomplex v Nitre.
 
PhDr. Ivana Káčerová Valkovičová, odbor sprostredkovateľských služieb UPSVaR, www.jobexpo.sk 

 

ABSOLVENTSKÁ PRAX - RRA TOPOĽČIANSKO
 
Regionálna rozvojová agentúra Topoľčiansko ponúka možnosť vykonávať absolventskú prax pre absolventov odborov týkajúcich sa geografie, regionálneho rozvoja alebo rozvoja vidieka. Pokiaľ ešte nemáte stále zamestnanie alebo plány na najbližšie mesiace, je tu príležitosť získať nové praktické vedomosti a pracovať priamo v našom tíme. Volajte na 0911 193 965, píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo sa informujte na úrade práce v meste, kde ste evidovaní. Absolventskú prax môžete vykonávať po dobu až 6 mesiacov, pokiaľ ste nedosiahli vek 26 rokov a ste min. 1 mesiac v evidencii na Úrade práce.
 
Jana Bieliková, riaditeľka RRA Topoľčiansko www.rrato.eu

 

Hľadá sa odborník z Piešťan a okolia
 
V komisii MsZ pre stratégiu a rozvoj mesta sa uvoľnilo jedno miesto. Radi by sme medzi sebou privítali odborne zdatnú osobu s primeraným vzdelaním alebo aspoň praxou v oblasti regionálneho a miestneho rozvoja, prognostiky, geografie, priestorového a krajinného plánovania, so skúsenosťami so spracovaním rozvojových koncepčných dokumentov.
 
Záujemcom poskytne ďalšie informácie individuálne: RNDr. Peter Tremboš, PhD., GEOINFO, mobil: 0905/648433

 

 

Katedra geografie a regionálneho rozvoja UKF V Nitre. Joomla Templates 2.5